Το Δ.Σ και όλη η οικογένεια της ΠΑΦΟΣ FC εκφράζουμε τα θερμά μας συλλυπητήρια προς τους οικείους του Γιώργου Παπίρη, ο οποίος διατέλεσε για σχεδόν τρεις δεκαετίες συντηρητής του αγωνιστικού χώρου του Παφιακό Σταδίου, νυν “Στέλιος Κυριακίδης”.
Ο αγαπητός Κόκος είχε βραβευτεί πρόσφατα από την ομάδα μας και άλλους φορείς για την πολύτιμη και πολύχρονη προσφορά του στον Παφιακό αθλητισμό.
![](https://www.taxidromos24.com/wp-content/uploads/2023/10/391719632_834835215308689_7114123022178221605_n.jpg)
Αιωνία σου η μνήμη αγαπητέ Κόκο.