Με υπέροχο θέαμα, τις καλύτερες εντυπώσεις και ρεκόρ συμμετοχών έληξε χθες Κυριακή το Τουρνουά Καλαθοσφαίρισης OPAP Paphos 3on3 2023 , το οποίο πραγματοποιήθηκε την Παρασκευή 7, το Σάββατο 8 και την Κυριακή 9 Ιουλίου 2023, στην Πλατεία 28ης Οκτωβρίου (Πλατεία Δημαρχείου).
Το OPAP Paphos 3on3 συνδιοργανώθηκε από την « 3on3 Cyprus Ltd » την Κυπριακή Ομοσπονδία Καλαθοσφαίρισης, και τον Δήμο Πάφου.
![](https://www.taxidromos24.com/wp-content/uploads/2023/07/358477372_660673862776786_5829619912259408483_n-1024x683.jpg)
Δεκάδες δημότες μας βρέθηκαν στην Πλατεία Δημαρχείου την Κυριακή για να παρακολουθήσουν τον φιλανθρωπικό αγώνα καλαθόσφαιρας Team Louis VS Team Phedon ο οποίος διοργανώθηκε για ενίσχυση του Ιδρύματος Enavsma.
![](https://www.taxidromos24.com/wp-content/uploads/2023/07/358128201_660673952776777_6873401173152490157_n-1024x683.jpg)
Νικήτρια του αγώνα η “Team Phedon”.
Διοργανωτές, συμμετέχοντες και το κοινό ανανέωσαν το ραντεβού τους για την επόμενη χρονιά, με περισσότερες εκπλήξεις.
![](https://www.taxidromos24.com/wp-content/uploads/2023/07/358457327_660673859443453_1054410987606082524_n-1024x683.jpg)
![](https://www.taxidromos24.com/wp-content/uploads/2023/07/358551501_660673976110108_6921154343340659468_n-1024x683.jpg)
![](https://www.taxidromos24.com/wp-content/uploads/2023/07/358568935_660674062776766_4577095991467917602_n-1024x683.jpg)
![](https://www.taxidromos24.com/wp-content/uploads/2023/07/358624845_660673882776784_7080828603914513483_n-1024x683.jpg)
![](https://www.taxidromos24.com/wp-content/uploads/2023/07/359033247_660673962776776_4415627899540138867_n-1024x683.jpg)