Το Κοινοτικό Συμβούλιο Χλώρακας, σε συνεργασία με το Κέντρο Ενηλίκων Χλώρακας, σας ενημερώνουν ότι Θα πραγματοποιηθεί ΑΙΜΟΔΟΣΙΑ για την κοινότητα Χλώρακας, στις 25 Νοεμβρίου
και ώρα 05:00μ.μ. 07:00μ.μ. στο ΣΚΕ Χλώρακας.
![Αιμοδοσία για την κοινότητα Χλώρακας](https://www.taxidromos24.com/wp-content/uploads/2022/11/ai.jpg)
Το Κοινοτικό Συμβούλιο Χλώρακας, σε συνεργασία με το Κέντρο Ενηλίκων Χλώρακας, σας ενημερώνουν ότι Θα πραγματοποιηθεί ΑΙΜΟΔΟΣΙΑ για την κοινότητα Χλώρακας, στις 25 Νοεμβρίου
και ώρα 05:00μ.μ. 07:00μ.μ. στο ΣΚΕ Χλώρακας.