Καφέ και Τόμπολα με πλούσια δώρα διοργανώνει την Κυριακή 20 Νοεμβρίου 2022 και ώρα 15:30 στο σχολείο ο Σύνδεσμος Γονέων και Κηδεμόνων του Δημοτικού Σχολείου Γεροσκήπου Β’ και σας προσκαλεί να περάσετε ένα όμορφο απόγευμα με καλή παρέα για καλό σκοπό!
![](https://www.taxidromos24.com/wp-content/uploads/2022/11/τομπολα-1024x1024.jpg)
Τα έσοδα θα δοθούν για στήριξη άπορων μαθητών μας και ανάγκες του σχολείου. Οι τόμπολες προπωλούνται προς €3 το παιχνίδι.
Θα διατίθεται καφές ή χυμός προς €1 με συνοδευτικό.