Οι υπεραγορές ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ στα πλαίσια της κοινωνικής τους προσφοράς παρέδωσαν μίαν δωρεάν τηλεόραση για το ΣΚΕ ΧΛΩΡΑΚΑ.
Εκ μέρους του Δ.Σ. του ΣΚΕ ο πρόεδρος Λάκης Χριστοδούλου, εξέφρασε θερμές ευχαριστίες προς τις υπεραγορές ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ τονίζοντας πως πάντα πρωτοπορούν σε θέματα αλληλεγγύης και προσφοράς προς τον συνάνθρωπο μας.
![](https://www.taxidromos24.com/wp-content/uploads/2022/08/Loizos-Lakis.jpg)
Την τηλεόραση παρέδωσε εκ μέρους της εταιρείας ο αντιπρόσωπος της Λοϊζος Θεοδώρου Λοϊζου.