Ένα νέο Σαββατοκύριακο έρχεται και το Cap St Georges προσφέρει για άλλη μια φορά μερικές ενδιαφέρουσες βραδιές!
Την Παρασκευή 24 Ιουνίου, ένα από τα καλύτερα χορευτικά συγκροτήματα στην Κύπρο, η Σχολή Σιακαλλή, παρουσιάζει ένα φανταστικό χορευτικό σόου με ελληνικούς χορούς όπως συρτάκι και ζεϊμπέκικο.
![](https://www.taxidromos24.com/wp-content/uploads/2022/06/1795385_10152264918007498_477509086_o.jpg)
![](https://www.taxidromos24.com/wp-content/uploads/2022/06/Shakallis1-724x1024.jpg)
Το Σάββατο 25 Ιουνίου, το «Amadeus», ένα από τα καλύτερα κουαρτέτα παγκοσμίως θα εμφανιστεί και στην Κύπρο και αποκλειστικά στο Cap St Georges Hotel & Resort. Η μουσική τους είναι δυναμική και η σκηνική τους παρουσία και ερμηνεία σαγηνεύει, συνδυάζοντας κλασικά και μοντέρνα στοιχεία με βιολιά, τσέλο και πιάνο.
![](https://www.taxidromos24.com/wp-content/uploads/2022/06/Amadeus2-1024x659.jpg)
![](https://www.taxidromos24.com/wp-content/uploads/2022/06/Amadeus1-1024x683.jpg)
Μην το χάσετε και κάντε την κράτησή σας στο: 26 000 000 η μέσω e-mail reservations@capstgeorges.com