Αγιασμός από τον Πατέρα Θεοσέβιο Γονγάζε τελέστηκε στο Κολέγιο CDA Πάφου τις 2 Οκτωβρίου 2023, στην παρουσία φοιτητών, καθηγητών, της Διευθύντριας κ. Καρολίνας Κυπριανού και διοικητικού προσωπικού.
![](https://www.taxidromos24.com/wp-content/uploads/2023/10/2B36F9F9-A019-4A0B-8ACD-6A8193F52153-1024x576.jpeg)
Ακολούθησε καλωσόρισμα και ενημέρωση καθώς και καθοδήγηση για την ηλεκτρονική πλατφόρμα Moodle, τη χρήση Βιβλιοθήκης και τη συμμετοχή σε πραγράμματα Erasmus+.
Ο αγιασμός σηματοδοτεί την επίσημη έναρξη της ακαδημαϊκής χρονιάς 2023 – 2024 με θερμές ευχές για μια παραγωγική χρονιά γεμάτη υγεία και πρόοδο.