Την Τετάρτη 27/9/2023 πραγματοποιήθηκε ο καθιερωμένος αγιασμός του ποδοσφαιρικού τμήματος της Γεροσκήπου FC στο Δημοτικό Στάδιο Μιχαλάκη Κυπριανού.
Παρουσία του Προέδρου και των μελών του Δ.Σ , ο Αρχ. Οδυσσέας Ασπρομάλλης καθαγίασε την Α’ ομάδα τους ποδοσφαιριστές, τις ποδοσφαιρίστριες ,τα παιδιά της Ακαδημίας, τους προπονητές και το υπόλοιπο προσωπικό, με την ευχή η φετινή χρονιά να οδηγήσει όλες τις ομάδες σε επιτυχίες!!
![](https://www.taxidromos24.com/wp-content/uploads/2023/09/384122834_285863737717276_7035685158614218288_n.jpg)
![](https://www.taxidromos24.com/wp-content/uploads/2023/09/384286973_285863951050588_3297639716061959211_n.jpg)
![](https://www.taxidromos24.com/wp-content/uploads/2023/09/384309403_285864091050574_7588996504443076515_n.jpg)
![](https://www.taxidromos24.com/wp-content/uploads/2023/09/384566505_285865114383805_7052045580653792982_n-1024x744.jpg)
![](https://www.taxidromos24.com/wp-content/uploads/2023/09/384682427_285863757717274_1304462787543396129_n.jpg)
![](https://www.taxidromos24.com/wp-content/uploads/2023/09/384697299_285864004383916_1246042708896104009_n.jpg)
![](https://www.taxidromos24.com/wp-content/uploads/2023/09/384736727_285863891050594_8894952922804027515_n.jpg)
![](https://www.taxidromos24.com/wp-content/uploads/2023/09/382844932_285865607717089_8440488714809782714_n-820x1024.jpg)