Άγνωστοι βανδάλισαν το δημόσιο νηπιαγωγείο της κοινότητας Στρουμπιού.
Όπως θα δείτε και στις ντροπιαστικές εικόνες που δημοσίευσε η κοινότητα, οι άγνωστοι έκαναν άνω κάτω τις αίθουσες του νηπιαγωγείου, και τις τάξεις των παιδιών.
![](https://www.taxidromos24.com/wp-content/uploads/2023/06/CD96299B-8038-4655-8A73-A09FC4076A04.jpeg)
Η Αστυνομια ενημερώθηκε για το συμβάν ενώ σύντομα στο νηπιαγωγείο θα τοποθετηθούν κάμερες ασφαλείας για να μη συμβεί ξανά τέτοιο περιστατικό και προς ασφαλείας των παιδιών.
![](https://www.taxidromos24.com/wp-content/uploads/2023/06/90422B27-BA73-4F6E-A2A7-F8348BEBD48D.jpeg)