Με το τέλος των αγωνιστικών υποχρεώσεων της ομάδας Κ19 η Διοίκηση και ο χορηγός των Ακαδημιών δεξιώθηκαν σε ποδοσφαιριστές στο προπονητικό τιμ της ομάδας μας.
Ο νεαρός ποδοσφαιριστής και πρώτος σκόρερ του πρωταθλήματος K19 Λύσανδρος Παπαστυλιανού ψηφίστηκε ως καλύτερος παίκτης της Ακαδημίας μας για τη σεζόν 2022/23, μέσα από ψηφοφορία που διεξήχθη από όλα τα μέλη και τους ποδοσφαιριστές της Ακαδημίας μας. Ο Λύσανδρος βοήθησε τα μέγιστα φέτος για την επίτευξη των στόχων μας.
![](https://www.taxidromos24.com/wp-content/uploads/2023/05/346060373_6275348829190123_7858826920368883189_n-1024x683.jpg)
Ο Λύσανδρος παρέλαβε το βραβείο του από τον κ. Φίλιππο Γεωργίου, ιδιοκτήτη του μεγάλου χορηγού της Ακαδημίας μας AGG Luxury Homes.
![](https://www.taxidromos24.com/wp-content/uploads/2023/05/346065871_608471107893930_5973376313886826009_n-1024x683.jpg)
![](https://www.taxidromos24.com/wp-content/uploads/2023/05/346275284_131045043303806_6635264234610275475_n-1024x683.jpg)
![](https://www.taxidromos24.com/wp-content/uploads/2023/05/346268958_270724208712382_2832781527769875586_n-1024x683.jpg)
![](https://www.taxidromos24.com/wp-content/uploads/2023/05/346264832_1692263521220388_6042802955036615890_n-1024x683.jpg)
![](https://www.taxidromos24.com/wp-content/uploads/2023/05/346264087_196159513293491_2736388610428557896_n-683x1024.jpg)
![](https://www.taxidromos24.com/wp-content/uploads/2023/05/346097877_260136129798573_5814561973871767350_n-1024x683.jpg)
![](https://www.taxidromos24.com/wp-content/uploads/2023/05/346088975_636529001192724_4844376010992333284_n-1024x683.jpg)
![](https://www.taxidromos24.com/wp-content/uploads/2023/05/346060373_6275348829190123_7858826920368883189_n-1024x683.jpg)