Σύμφωνα με ενημέρωση της παφιακής ομάδας οι Γιώργος Τοφαρίδης και Ανδρέας Ανδρέου βρίσκονται στο Ζάγκρεμπ για παρακολούθηση μαθημάτων με τη σχολή προπονητών της ΚΟΠ.
Η ανάρτηση:
Ο Τεχνικός Διευθυντής της Ακαδημίας μας Γιώργος Τοφαρίδης και ο υπεύθυνος προγραμμάτων Grassroots Ανδρέας Ανδρέου βρίσκονται στο Ζάγκρεμπ της Κροατίας για παρακολούθηση μαθημάτων με τη σχολή προπονητών της ΚΟΠ για την απόκτηση του διπλώματος UEFA YOUTH ELITE.
![](https://www.taxidromos24.com/wp-content/uploads/2023/03/336878745_144527048549537_8882471698717472390_n.jpg)
Η Ακαδημίας μας συνεχίζει να επενδύει στην εκπαίδευση του προσωπικού της για να ανεβάσει το επίπεδο ποιότητας των προπονήσεων και να προσφέρει τις ιδανικές συνθήκες στους μικρούς μας ποδοσφαιριστές.