Η Νατασα Κωνσταντίνου, αδερφή του αείμνηστου Νάσου μέσα από τον προσωπικό της λογαριασμό στο Facebook, εξέφρασε την δίκη της επιθυμία για τον αδελφό της.
Συγκεκριμένα η Κωνσταντίνα δημοσίευσε μια φωτογραφία του αδελφού της, στην οποία προτείνει να τιμηθεί στο σημερινό παιχνίδι του ΠΑΟΚ με τον Ολυμπιακό για την 21η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Super League 1.
![](https://www.taxidromos24.com/wp-content/uploads/2023/02/9F763AA9-5362-45BF-A260-101256EAAB9C-1024x742.jpeg)
H ίδια επιθυμεί στο 30ο λεπτό της αναμέτρησης να αφεθούν φανάρια στον ουρανό της Τούμπας και να συνοδευτούν με χειροκρότημα για τα γενέθλια του Νάσου.