Λαμπερή βραδιά με εκλεκτούς προσκεκλημένους.
![](https://www.taxidromos24.com/wp-content/uploads/2022/10/εικονα4-1-1024x683.jpg)
Η εκδήλωση έγινε σε ταβέρνα της Πάφου, στην παρουσία εκλεκτών προσκεκλημένων.
![](https://www.taxidromos24.com/wp-content/uploads/2022/10/εικονα2-1024x683.jpg)
Κατά τη διάρκεια της εκδήλωσης απονεμήθηκαν τιμητικά βραβεια στον τέως πρόεδρο του Δ.Σ. ΙΡΑ Πάφου κύριο Σπύρο Κονιώτη και στον τέως Αντιπρόεδρο κύριο Κωστάκη Παπανικολάου.
![](https://www.taxidromos24.com/wp-content/uploads/2022/10/εικονα5-1024x683.jpg)
Επίσης, απονεμήθηκαν τιμητικά μετάλλια σε αρκετούς χορηγούς οι οποίοι στηρίζουν με κάθε τρόπο το ΙΡΑ Πάφου.
![](https://www.taxidromos24.com/wp-content/uploads/2022/10/εικονα6-1024x683.jpg)
Εν τέλει, παραχωρήθηκε δείπνο στους παρευρισκόμενους με τη διεύθυνση και το προσωπικό να υπόσχονται τη διοργάνωση και άλλων τέτοιων επιτυχημένων εκδηλώσεων.