Με σημερινή ανακοίνωση της η ομάδα της Χλώρακας καλωσορίζει το νέο της απόκτημα, τον αριστερό οπισθοφύλακα Γιώργο Βασιλείου.
Η ανάρτηση:
«Καλώς ήρθες!!
Welcome!!
Ο Ακρίτας Χλωρακας ανακοινώνει την έναρξη της συνεργασίας του με τον αριστερό οπισθοφύλακα Γιώργο Βασιλείου. Ο αθλητής είναι γεννημένος το 2002 και είναι ένας ακόμη νεαρός παίκτης που ταιριάζει στη νέα κουλτούρα υπογραφών του Ακρίτα αυτή τη σεζόν!».
![](https://www.taxidromos24.com/wp-content/uploads/2022/08/299851001_395271772691349_8461949294798167374_n-1024x1024.jpg)